Mobil

Farklı sebeplerden Whatsapp ta birilerinden mesaj almak istemeyebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için öncelikle engellemek istediğiniz kişi telefon rehberinizde kayıtlı olmalıdır. Bu aşamadan sonra 
Telefonunuzda kayıtlı bir kişiyi engellemek için;

Add a comment

Birden bire Dünya gündemine oturan oyun her geçen gün yeni bir haber olarak karşımıza çıkmakta. Ancak bu sefer olmasından korkulan oldu ve oyunu oynaması sebebiyle bir kişi öldü. 

Add a comment

Henüz tüm dünyadaki yazılım marketlerde yayınlanmadığından şu an Pokemon GO çılgınlığına katılmak için programın APK sını indirerek telefonunuza kurmalısınız, 

Pokemon GO kurulumuyla ilgili ayrıntılar konumuzda;

Add a comment

instagram-webInstagramda yaşadığınız anları fotoğraf veya video olarak kolayca yakalayıp paylaşabilirsiniz.

Instagram'da hikayelerinizi video olarak paylaşmanız için tüm ayrıntıları bu yazıda bulabilirsiniz.

Add a comment

instagram-webInstagram Direct sayesinde fotoğraflarınızı ve videolarınızı göndermek istediğiniz kişileri seçebilirsiniz.

Instagram Direct'i nasıl kullanırım?

Instagram Direct sayesinde, belirli bir grup insana fotoğraf veya video gönderebilirsiniz. Bu gönderiler Akışta, aramada veya profilinizde gözükmez.

Instagram Direct ile fotoğraf/video göndermek için:

Add a comment

samsung-galaxy-s5-web1-S5 ekranında kurşun kalem kullanabilirsiniz
Elektrostatik dokunmatik ekrana sahip Galaxy S5’in ekranına tükenmez kalem, tırnak, hatta kurşun kalem ile bile yazabilirsiniz.
Bu özelliği aktive etmek için menüde Ayarlar, Ekran ve Ekran Dokunma Hassaslığını arttır seçeneklerini izleyin ya da ekranın üst kısmındaki bildirimler çubuğunu aşağı çekerek (iki parmakla) açılan 22 Hızlı Menü Simgesi arasından, Dokunma Hassasiyeti simgesine tıklayın.

Add a comment