Sanat

Romanyalı Sanatçı Dan Cretu 'nun günlük hayatta tükettiğimiz gıdalarla ilginç çalışmaları;

Add a comment

Baktığınızda iştahınızı açacak bu yiyecekler malesef sadece başarılı bir sanatçı olan Jacqueline Poirier'ın  tabakların üzerine çizdiği resimlerde ibaret. 

Bize ise alkışlamak kalıyor. Daha fazlası için Jacqueline Poirier instagram hesabı; https://instagram.com/thecrazyplatelady/

 

Add a comment

kece-webSevgili hanımlar keçe tekrar popüler olmayı başardı. Evimizi süslemeden tutun, kıyafetlerimizi de süslemede boy göstermekte.

Birbirinden güzel kapı süsleri, hoş geldin bebek yazıları, yeni yıl süsleri ve bebek kıyafetlerinde istenilen şekil ve yazıları kullanmak oldukça kolay ayrıca bu işlem için biraz da elyafa ihtiyacınız olabilir.


En güzeli de sevdiğiniz birine özel ve el yapımı bir hediye vermek istiyorsanız en güzel fikirleri sizlere sunuyorum.

Add a comment

heykel-webHeykel sanatı çeşitli maddelerin yontularak şekillendirilmesi ile duygu ve düşünceleri ön planda tutarak mekan içinde üç boyutlu

estetik biçimler yaratmayı amaçlayan görsel sanat dalıdır.

20. yüzyıla değin heykel belirli nesne ya da konuları betimleyen, hareket etmeyen ve kunt hacim ya da kütlelerden oluşan bir sanat olarak kabul edilirdi.

Add a comment

kirlent-webMevsim geçişlerinde kıyafetlerimizi hazırlarken bir önceki yıllarda moda olan ama şimdi demode olan kazak ve hırkalarımızı değerlendirme zamanı geldi hanımlar :)

Yumuşak malzeme ile elde edilen eski kazak ve hırkalarımızı, özel yastıklara ve kırlentlere  dönüştürmek oldukça kolay.

Birbirinden güzel ve rahat kırlentleriniz ile evinizde harika bir trend yakalayabilirsiniz.
İşte sizlere birbirinden güzel el yapımı kırlentler...

Add a comment

Alt Kategoriler