Tasarım

google-project-glass-bilmiyorsanogrencomGoogle'dan geleceğe dair ipuçları...

İnternete girmenin ve özellikle sosyal ağlar yoluyla diğer insanlarla iletişim halinde olmanın bir çok yolu var, fakat bu proje hiç birine benzemiyor.

Bir gözlük düşünün, camında yer alan ekranı ve ses komutlarıyla kullanabildiğiniz. Sosyal ağlara bağlanabildiğiniz, konumunuzu paylaşabildiğiniz, kamerasıyla fotoğraf çekebildiğiniz, belki de bir sokak ileride olan arkadaşınızın yerini size haber veren, içerisinde bulunduğunuz mağazada müzik reyonunun nerede olduğunu size tarif eden, duvarda gördüğünüz konser posterine bakarak bilet alabildiğiniz ve daha fazlası...

İşte Google Project Glass! İzleyin...

Add a comment

usb-kalp-webBu şirin kalpli kolye her bayanın boyunda olmalı...
Usb sürücü olan bu kolye paslanmaz çelikten yapılmış olup boynunuzu zarif görüntüsü ile süsleyecek.

Üstünde bulunan taşlı işlemeler hint siam kristallerinden kullanılarak süslenmiş ve oldukça güzel görünüyor.

Add a comment

isvicre-cakisi-bilmiyorsanogren-webİsviçre çakısı isviçre çakısı olalı içine bu kadar çok şey sığmadı!

Aslında fiziksel olarak standart boyutlarda olmasına rağmen dünyanın en büyük isviçre çakısı bu, sebebi ise bu çakının içine dahil edilmiş tam tamına 1 TeraByte boyutundaki USB flash disk. İsviçre çakılarında USB flash diskleri gördüğümüz ilk model bu değil fakat boyut olarak en büyük model bu ve gerçekten bu uygulamayı bir rekor sayabiliriz.

Add a comment

kablo-topla-bilmiyorsanogren-webTelefonunuzun, iPhone'unuzun şarj aletlerinin kablosu, harici harddiskinizin data kablosu, vs vs derken masanızın üzeri kablo dolar.
Bir de tam konuşma esnasında şarrjınız bitmek üzereyken uzandığınızda şarj aletinizin kablosu kaçar gibi elinziden sıyrılıp masanın öbür yanına düşer ya!... Eğer siz de bu can sıkıcı durumları yaşıyor ve tekrarlanmasını istemiyorsanız işte size çözüm olacak bir tasarım.

Add a comment

fincan-sabah-kahve-bilmiyorsanogren-webSabah kendinizi yansıtan bir fincandan çayınızı ya da kahvenizi yudumlamak istiyorsanız bu kupa tam size göre!

Boşken fincanımız siyah renk ve uykucu bir hal ile çıkıyor karşımıza ardından içine koyacağınız sıcak içeceğinizin ısısıyla birlikte beyaz renge dönüşen fincanımız sizi de uyanmaya teşvik ediyor, gösterdiği gülen yüzüyle de enerjinizi arttırmayı hedefliyor.

Add a comment

kalem-webbSevgili arkadaşlar bu sihirli kalem bir mucize.
Okulda veya işinizde çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Bu kullanışlı tasarım sayesinde,kağıda yazdığınız her şeyi bluetooth üzerinden cep telefonunuza veya bilgisayarınıza kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Add a comment