Magazin

inna-webInna, tam adıyla "Elena Alexandra Apostoleanu" 16 Ekim 1986, Romanya doğumlu, Rumen dans ve house müziği şarkıcısıdır.

Sahneye ilk kez 2008 yılında Hot albümü ile çıkmıştır. Hot albümü ile Romanya, Moldova, Bulgaristan, Polonya, İspanya, Rusya, Macaristan ve Yunanistan müzik listelerinde uzun süre bir numarada bulundu.

Add a comment

kim-kardashian-webKim Kardashian, tam adıyla "Kimberly Noel Kardashian".

21 Ekim 1980 Los Angeles, Kaliforniya doğumlu Amerikalı Magazin Yıldız.

1,59 m boyundadır.

Baba tarafından Ermeni, anne tarafından Hollanda ve İskoç asıllıdır. Daha çok sosyal hayatıyla, seks kasediyle, orijinal versiyonu ile E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians ve Kourtney and Kim Take New York adlı reality showlar ile bilinir. Bunların yanı sıra prodüktörlük, modellik, şarkıcılık, aktrislik, stilistlik ve iş kadınlığı faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Add a comment

Hyuna-web1Kim Hyun-a daha çok bilinen adıyla "HYUNA".
6 Haziran 1992 doğumlu Güney Koreli şarkıcı, dansçı, tasarımcı ve model.

HYUNA aynı zamanda "4Minute" isimli Kadın Müzik Grubu'nun da solistidir.
Hyun-seung ve PSY ile bir çok kez düet yapmıştır.

Add a comment

psy-web2Park Jae-Sang, bilinen adıyla PSY 31 Aralık 1977 Seul, Gangnam doğumlu Güney Koreli şarkıcı, söz yazarı ve müzik prodüktörü.

PSY genel olarak mizahi sahne performansı ve ilginç dansları ile tanınır. Elbette yükselişinde en büyük etken "Gangnam Style" isimli şarkısı (özellikle klibi) ve dansı olmuştur.

Add a comment

megan-fox-web-bilmiyorsanogrencomMegan Denise Fox
16 Mayıs 1986, Tennessee - ABD doğumlu oyuncu ve manken.


Megan Fox, 5 yaşında tiyatro ve dans dersleri almaya başladı. On yaşında ailesiyle birlikte Florida’ya taşındı ve orada eğitimine devam etti. On üç yaşında oyunculuk ve mankenlik yapmaya başladı.

Add a comment